klic
US-GB flag


DÁVÁME NOVÝ ŽIVOT STARÝM KNIHÁM
-------- výkup celých knihoven, pozůstalostí, sbírek ------------
NACHÁZÍTE SE V KATALOGU NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY
POKUD VÁS NĚCO ZAUJME, VYTVOŘTE SI REZERVACI))

Nejnovější nabídka

Hodina tance a lásky Německá romance

Hodina tance a lásky Německá romance
Název: Hodina tance a lásky Německá romance
Autor: Pavel Kohout
Rok vydání: 1994
ISBN: 80-202-0483-0
Počet stran: 217 s.
Kategorie: Próza
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

To byl můj život I 1928 1979

To byl můj život I  1928 1979
Název: To byl můj život I 1928 1979
Autor: Pavel Kohout
Rok vydání: 2005
ISBN: 80-7185-717-3
Počet stran: 323 s.
Kategorie: Biografie / Paměti
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

O Kyrově vychování Xenofontos Kyroupaideia

O Kyrově vychování Xenofontos Kyroupaideia
Název: O Kyrově vychování Xenofontos Kyroupaideia
Autor: Xenofón
Rok vydání: 1940
Počet stran: 228 s.
Kategorie: Antika
Stav: Slušná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Helena Román

Helena Román
Název: Helena Román
Autor: Evelyn Waugh
Rok vydání: 1982
Počet stran: 173 s.
Kategorie: Próza
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Nevěsta z Modrého domu

Nevěsta z Modrého domu
Název: Nevěsta z Modrého domu
Autor: Murilo Rubiao
Ilustrátor: Jiří Voves
Rok vydání: 1994
ISBN: 80-85794-51-9
Počet stran: 175 s.
Kategorie: Latinská amerika
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Zpěvy o Praze-Zrzavý, Jan

Zpěvy o Praze-Zrzavý, Jan
Název: Zpěvy o Praze-Zrzavý, Jan
Rok vydání: 1968
Počet stran: 179 s.
Kategorie: Poezie
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Vybraná díla Kozmy Prutkova

Vybraná díla Kozmy Prutkova
Název: Vybraná díla Kozmy Prutkova
Autor: Kozma Prutkov
Ilustrátor: Jiří Šalamoun
Rok vydání: 1976
Počet stran: 197 s.
Kategorie: Humor / Satira
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Amerika před Kolumbem

Amerika před Kolumbem
Název: Amerika před Kolumbem
Autor: C. A. Burland
Rok vydání: 1975
Počet stran: 299 s.
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Sbohem, armádo!

Sbohem, armádo!
Název: Sbohem, armádo!
Ilustrátor: Arnošt Paderlík
Rok vydání: 1965
Počet stran: 289 s.
Kategorie: Amerika / USA
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Ulice ztracených bratří

Ulice ztracených bratří
Název: Ulice ztracených bratří
Rok vydání: 1996
ISBN: 80-85906-25-2
Počet stran: 371 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Denár v dívčí dlani

Denár v dívčí dlani
Název: Denár v dívčí dlani
Autor: Václav Erben
Ilustrátor: Jiří Jelínek
Rok vydání: 1980
Počet stran: 316 s.
Stav: Slušná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Ta dlouhá vlna za kýlem

Ta dlouhá vlna za kýlem
Název: Ta dlouhá vlna za kýlem
Autor: Pavel Kohout
Rok vydání: 2000
ISBN: 80-7185-308-9
Počet stran: 229 s.
Kategorie: Próza
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

III.sjezd Korejské strany práce Zpráva o činnosti Ústř. výboru KSP a resoluce k této ...

III.sjezd Korejské strany práce Zpráva o činnosti Ústř. výboru KSP a resoluce k této ...
Název: III.sjezd Korejské strany práce Zpráva o činnosti Ústř. výboru KSP a resoluce k této zprávě o činnosti.
Rok vydání: 1956
Počet stran: 133 s.
Kategorie: Komunismus
Stav: Slušná brož
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Právo a chozrasčot

Právo a chozrasčot
Název: Právo a chozrasčot
Autor: Ján Spišiak
Rok vydání: 1952
Počet stran: 77 s.
Stav: Slušná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Taneční hodiny pro starší a pokročilé

Taneční hodiny pro starší a pokročilé
Název: Taneční hodiny pro starší a pokročilé
Ilustrátor: Zdeněk Seydl
Rok vydání: 1965
Počet stran: 101 s.
Kategorie: Próza
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Vyzvědači z Tel Avivu

Vyzvědači z Tel Avivu
Název: Vyzvědači z Tel Avivu
Rok vydání: 1979
Počet stran: 349 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

JOGA Základy telesných cvičení SLOVENSKY

JOGA Základy telesných cvičení SLOVENSKY
Název: JOGA Základy telesných cvičení SLOVENSKY
Autor: Aladar Kogler
Rok vydání: 1978
Počet stran: 120 s.
Stav: Slušná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Případ křičící ženy

Případ křičící ženy
Název: Případ křičící ženy
Ilustrátor: Jan Černý
Rok vydání: 1986
Počet stran: 199 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Grace Kellyová Milovaná i nemilovaná

Grace Kellyová Milovaná i nemilovaná
Název: Grace Kellyová Milovaná i nemilovaná
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-7381-386-4
Počet stran: 335 s.
Kategorie: Film / Rozhlas
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Učebnice pro autoškoly VČ VŠECH PŘÍLOH!!

Učebnice pro autoškoly VČ VŠECH PŘÍLOH!!
Název: Učebnice pro autoškoly VČ VŠECH PŘÍLOH!!
Rok vydání: 1989
Počet stran: 417 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

MLÁDEŽI

MLÁDEŽI
Název: MLÁDEŽI
Autor: S.M. Kirov
Rok vydání: 1950
Počet stran: 192 s.
Kategorie: Komunismus
Stav: Slušná brož
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Ostrovy uprostřed proudu

Ostrovy uprostřed proudu
Název: Ostrovy uprostřed proudu
Ilustrátor: Adolf Born
Rok vydání: 1972
Počet stran: 374 s.
Kategorie: Film / Rozhlas
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Dobrý voják Švejk v zajetí

Dobrý voják Švejk v zajetí
Název: Dobrý voják Švejk v zajetí
Ilustrátor: Zdeněk Seydl
Rok vydání: 1972
Počet stran: 119 s.
Kategorie: Humor / Satira
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Pohádka o Raškovi RAŠKA

Pohádka o Raškovi RAŠKA
Název: Pohádka o Raškovi RAŠKA
Autor: Ota Pavel
Ilustrátor: Adolf Born
Rok vydání: 1974
Počet stran: 36 s.
Kategorie: Humor / Satira, Divadlo
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Jak šel táta Afrikou Povídky

Jak šel táta Afrikou Povídky
Název: Jak šel táta Afrikou Povídky
Autor: Ota Pavel
Rok vydání: 1994
ISBN: 80-85622-36-X
Počet stran: 190 s.
Kategorie: Humor / Satira
Stav: Slušná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Kádry při budování socialismu. Ze zkušeností VKS(b)

Kádry při budování socialismu. Ze zkušeností VKS(b)
Název: Kádry při budování socialismu. Ze zkušeností VKS(b) - Sborník z projevů a článků V.I. Lenina a j. s předml. Ladislava Kopřivy
Autor: V.I. Lenin
Rok vydání: 1950
Počet stran: 153 s.
Kategorie: Komunismus
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Čtvrtý den až navěky. Sbírka vědeckofantastických povídek

Čtvrtý den až navěky. Sbírka vědeckofantastických povídek
Název: Čtvrtý den až navěky. Sbírka vědeckofantastických povídek
Autor: Ondřej Neff
Ilustrátor: Jan Souček
Rok vydání: 1987
Počet stran: 225 s.
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Hod mrtvou labutí

Hod mrtvou labutí
Název: Hod mrtvou labutí
Autor: Ondřej Hübl
Rok vydání: 2018
ISBN: 9788072274093
Počet stran: 263 s.
Kategorie: Próza
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Základy první československé pětiletky

Základy první československé pětiletky
Název: Základy první československé pětiletky
Rok vydání: 1948
Počet stran: 139 s.
Kategorie: Komunismus
Stav: Slušná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Pohár od Pánaboha Povídky

Pohár od Pánaboha Povídky
Název: Pohár od Pánaboha Povídky
Autor: Ota Pavel
Ilustrátor: Adolf Born
Rok vydání: 1978
Počet stran: 146 s.
Kategorie: Humor / Satira
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Boj o jednotu odborů 1927-1938

Boj o jednotu odborů 1927-1938
Název: Boj o jednotu odborů 1927-1938
Rok vydání: 1950
Kategorie: Komunismus
Stav: Slušná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Měsíc mého života

Měsíc mého života
Název: Měsíc mého života
Autor: Ondřej Neff
Ilustrátor: Přemysl Šmíd
Rok vydání: 1988
Počet stran: 223 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Policie pomo pije

Policie pomo pije
Název: Policie pomo pije
Ilustrátor: Adolf Born
Rok vydání: 1987
Počet stran: 250 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Zbraně bolesti

Zbraně bolesti
Název: Zbraně bolesti
Autor: Paul Eluard
Ilustrátor: Václav Bláha
Rok vydání: 1977
Počet stran: 103 s.
Kategorie: Poezie
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Mnich Luís de Sousa

Mnich Luís de Sousa
Název: Mnich Luís de Sousa
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-7215-427-2
Počet stran: 185 s.
Kategorie: Latinská amerika
Stav: Výborná brož
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Lásky KPP

Lásky KPP
Název: Lásky KPP
Rok vydání: 1967
Počet stran: 116 s.
Kategorie: Poezie
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Příběh panice a jiné básně KPP

Příběh panice a jiné básně KPP
Název: Příběh panice a jiné básně KPP
Ilustrátor: Bronislav Malý
Rok vydání: 1972
Počet stran: 152 s.
Kategorie: Poezie
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Cestou karavan

Cestou karavan
Název: Cestou karavan
Ilustrátor: Sylvie Vodáková
Rok vydání: 1975
Počet stran: 91 s.
Kategorie: Islám
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Odlévání zvonů KPP

Odlévání zvonů KPP
Název: Odlévání zvonů KPP
Ilustrátor: Jan Zrzavý
Rok vydání: 1967
Počet stran: 63 s.
Kategorie: Poezie
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Písně z Lesbu. Lesbos KPP

Písně z Lesbu. Lesbos KPP
Název: Písně z Lesbu. Lesbos KPP
Autor: Sapfó
Ilustrátor: Václav Kubín
Rok vydání: 1978
Počet stran: 149 s.
Kategorie: Poezie
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

STO MODERNÍCH BÁSNÍKŮ kpp Hans Arp, B. Brecht, André Breton, Allen Ginsberg et al.

STO MODERNÍCH BÁSNÍKŮ kpp Hans Arp, B. Brecht, André Breton, Allen Ginsberg et al.
Název: STO MODERNÍCH BÁSNÍKŮ kpp Hans Arp, B. Brecht, André Breton, Allen Ginsberg et al.
Autor: Adolf Kroupa
Ilustrátor: Josef Týfa
Rok vydání: 1967
Počet stran: 299 s.
Kategorie: Poezie
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Literatura a kulturní revoluce. Projev na celost. konf. Svazu čs. spisovatelů, konané ve dnech ...

Literatura a kulturní revoluce. Projev na celost. konf. Svazu čs. spisovatelů, konané ve dnech ...
Název: Literatura a kulturní revoluce. Projev na celost. konf. Svazu čs. spisovatelů, konané ve dnech 1.-2. března 1959
Ilustrátor: Zdeněk Seydl
Rok vydání: 1959
Počet stran: 69 s.
Kategorie: Komunismus
Stav: Slušná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Dějiny Pařížské komuny z roku 1871

Dějiny Pařížské komuny z roku 1871
Název: Dějiny Pařížské komuny z roku 1871
Rok vydání: 1953
Počet stran: 545 s.
Kategorie: Komunismus
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Úvod k Encyklopedii.

Úvod k Encyklopedii.
Název: Úvod k Encyklopedii.
Autor: D' Alembert
Rok vydání: 1950
Počet stran: 114 s.
Kategorie: Komunismus
Stav: Slušná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Nejstarší pověsti české. Fantazie - domněnky - fakta

Nejstarší pověsti české. Fantazie - domněnky - fakta
Název: Nejstarší pověsti české. Fantazie - domněnky - fakta
Ilustrátor: Miloslav Novotný
Rok vydání: 1966
Počet stran: 321 s.
Kategorie: Mytologie / Legendy
Stav: Slušná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

The Seven Ages Of Man

The Seven Ages Of Man
Název: The Seven Ages Of Man
Interpret: The Seven Ages Of Man
Výrobce: Rediffusion
Vydáno (rok): 1972
Formát: vinyl; Album, LP
Stav: EX (dobrý stav)/EX (dobrý stav)
Cena: 550 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

The Ladder

The Ladder
Název: The Ladder
Interpret: Palace Of Worms
Výrobce: Broken Limbs Recordings ‎
Vydáno (rok): 2016
Kategorie hudby: Black Metal
Formát: vinyl; Album, LP
Stav: NM (jako nové, výborný stav)/NM (jako nové, výborný stav)
Cena: 330 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Nature Of The Contaminated

Nature Of The Contaminated
Název: Nature Of The Contaminated
Interpret: Sicknature
Výrobce: Goon MuSick
Vydáno (rok): 2013
Kategorie hudby: Hardcore Rap, Hip Hop
Formát: vinyl; Album, LP
Stav: NM (jako nové, výborný stav)/NM (jako nové, výborný stav)
Cena: 1350 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Fire In The Rain

Fire In The Rain
Název: Fire In The Rain
Interpret: Masi
Vydáno (rok): 1987
Kategorie hudby: Heavy Metal
Formát: vinyl; Album, LP
Stav: NM (jako nové, výborný stav)/EX (obal v dobrém stavu)
Cena: 180 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Evel Knievel

Evel Knievel
Název: Evel Knievel
Interpret: Evel Knievel
Výrobce: Amherst records
Vydáno (rok): 1974
Kategorie hudby: Jazz, interview
Formát: vinyl; Album, LP
Stav: EX (dobrý stav)/EX (dobrý stav)
Cena: 190 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ