klic
US-GB flag

Kategorie "Politika / Politické myšlení"

Politické systémy Latinské Ameriky

Politické systémy Latinské Ameriky
Název: Politické systémy Latinské Ameriky
Autor: Jan Němec
Rok vydání: 2006
ISBN: 80-245-1107-X
Počet stran: 385 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 244 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Political History - Principles and Practice

Political History - Principles and Practice
Název: Political History - Principles and Practice
Autor: G. R. Elton
Rok vydání: 1970
ISBN: 9780713901719
Počet stran: 184 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Filosofie a politika

Filosofie a politika
Název: Filosofie a politika
Rok vydání: 1966
Počet stran: 538 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Political Ideology

Political Ideology
Název: Political Ideology
Autor: R. E. Lane
Rok vydání: 1968
Počet stran: 500 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Franco - El Perfil de la Historia

Franco - El Perfil de la Historia
Název: Franco - El Perfil de la Historia
Rok vydání: 1993
ISBN: 9788423991051
Počet stran: 276 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Globální Minotaurus - Amerika, Evropa, krize a budoucnost globální ekonomiky

Globální Minotaurus - Amerika, Evropa, krize a budoucnost globální ekonomiky
Název: Globální Minotaurus - Amerika, Evropa, krize a budoucnost globální ekonomiky
Rok vydání: 2013
ISBN: 80-87067-09-6, 978-80-87067-09-3
Počet stran: 276 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

500 let finanční prokuratury v Praze 1437-1937

500 let finanční prokuratury v Praze 1437-1937
Název: 500 let finanční prokuratury v Praze 1437-1937
Rok vydání: 1937
Počet stran: 78 s.
Stav: Pěkná dobová neoriginální vazba
Cena: 166 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

O reformismu v českém dělnickém hnutí

O reformismu v českém dělnickém hnutí
Název: O reformismu v českém dělnickém hnutí
Rok vydání: 1965
Počet stran: 355 s.
Stav: Slušná originální vazba
Cena: 299 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Milan Hodža Štátnik a politik. Materiály z vedeckej konferencie, Bratislava, 15.-17. septembra ...

Milan Hodža Štátnik a politik. Materiály z vedeckej konferencie, Bratislava, 15.-17. septembra ...
Název: Milan Hodža Štátnik a politik. Materiály z vedeckej konferencie, Bratislava, 15.-17. septembra 1992
Rok vydání: 1994
ISBN: 80-224-0144-7
Počet stran: 188 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Graham Wallas Politik und Menschliche Natur, 1.-4. Tausend

Graham Wallas Politik und Menschliche Natur, 1.-4. Tausend
Název: Graham Wallas Politik und Menschliche Natur, 1.-4. Tausend
Autor: Ed. Bernstein
Rok vydání: 1911
Počet stran: 187 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Von kommenden Dingen

Von kommenden Dingen
Název: Von kommenden Dingen
Rok vydání: 1918
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 77 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Politické ideologie a teorie Od starověku po rok 1848

Politické ideologie a teorie Od starověku po rok 1848
Název: Politické ideologie a teorie Od starověku po rok 1848
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-7380-264-6
Počet stran: 414 s.
Stav: VYŘAZENO Z VEŘEJNÉ KNIHOVNY
Cena: 99 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Totalitarianism

Totalitarianism
Název: Totalitarianism
Rok vydání: 1964
Počet stran: 380 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Coup d'Etat, A Practical Guide to Taking Over a Nation

Coup d'Etat, A Practical Guide to Taking Over a Nation
Název: Coup d'Etat, A Practical Guide to Taking Over a Nation
Rok vydání: 1969
Počet stran: 200 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Банда Тито – орудие американо-английских ...

Банда Тито – орудие американо-английских ...
Název: Банда Тито – орудие американо-английских поджигателей войны
Rok vydání: 1951
Počet stran: 151 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Nikdy sa nevzdávaj. Ako som premenil svoje najväčšie výzvy na úspech

Nikdy sa nevzdávaj. Ako som premenil svoje najväčšie výzvy na úspech
Název: Nikdy sa nevzdávaj. Ako som premenil svoje najväčšie výzvy na úspech
Autor: Donald J. Trump
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-8109-043-1
Počet stran: 157 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

American Conservative Thought in the Twentieth Century

American Conservative Thought in the Twentieth Century
Název: American Conservative Thought in the Twentieth Century
Rok vydání: 1970
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Čím méně víte, tím lépe spíte - ruská cesta k teroru a diktatuře za Jelcina a Putina

Čím méně víte, tím lépe spíte - ruská cesta k teroru a diktatuře za Jelcina a Putina
Název: Čím méně víte, tím lépe spíte - ruská cesta k teroru a diktatuře za Jelcina a Putina
Autor: David Satter
Rok vydání: 2018
ISBN: 80-7260-380-9, 978-80-7260-380-0
Počet stran: 244 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 166 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

New Left Thought

New Left Thought
Název: New Left Thought
Rok vydání: 1972
Počet stran: 190 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Alternatives, proposals for America from the democratic left

Alternatives, proposals for America from the democratic left
Název: Alternatives, proposals for America from the democratic left
Rok vydání: 1984
ISBN: 0-394-72268-X, 0-394-53369-0
Počet stran: 137 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Demokracie a totalitarismus

Demokracie a totalitarismus
Název: Demokracie a totalitarismus
Autor: Raymond Aron
Rok vydání: 1993
ISBN: 80-7108-064-0
Počet stran: 218 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 122 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Democratic political theory

Democratic political theory
Název: Democratic political theory
Rok vydání: 1979
ISBN: 0-691-07604-9, 0-691-02184-8
Počet stran: 573 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Civilisace, její následky, léčení jich a jiné studie

Civilisace, její následky, léčení jich a jiné studie
Název: Civilisace, její následky, léčení jich a jiné studie
Rok vydání: 1910
Počet stran: 66 s.
Stav: Slušná brož
Cena: 33 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Agrarpolitik und Agrarwirtschaft sozialistischer Länder

Agrarpolitik und Agrarwirtschaft sozialistischer Länder
Název: Agrarpolitik und Agrarwirtschaft sozialistischer Länder
Rok vydání: 1979
ISBN: 3881561153
Počet stran: 365 s.
Stav: Slušná brož
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Politické ideologie

Politické ideologie
Název: Politické ideologie
Rok vydání: 1994
ISBN: 80-85865-10-6
Počet stran: 293 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Milan Hodža a agrárne hnutie

Milan Hodža a agrárne hnutie
Název: Milan Hodža a agrárne hnutie
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-224-1016-8
Počet stran: 192 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Falešná demokracie

Falešná demokracie
Název: Falešná demokracie
Rok vydání: 2020
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 122 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Sartre visita a Cuba, Segunda edicion

Sartre visita a Cuba, Segunda edicion
Název: Sartre visita a Cuba, Segunda edicion
Rok vydání: 1961
Počet stran: 244 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 999 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Čeští utopisté devatenáctého století

Čeští utopisté devatenáctého století
Název: Čeští utopisté devatenáctého století
Rok vydání: 1982
Počet stran: 293 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Mizící démanty VĚNOVÁNÍ AUTORA!!

Mizící démanty VĚNOVÁNÍ AUTORA!!
Název: Mizící démanty VĚNOVÁNÍ AUTORA!!
Ilustrátor: Novák Miloš
Rok vydání: 1943
Počet stran: 226 s.
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 999 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Des Freyherrn von Bielefeld Lehrbegriff der Staatskunst

Des Freyherrn von Bielefeld Lehrbegriff der Staatskunst
Název: Des Freyherrn von Bielefeld Lehrbegriff der Staatskunst - Aus dem Französischen übersetzt. Zweyter Theil, nebst denen Ergänzungen beyden Theile
Rok vydání: 1761
Stav: slušná dobová neoriginální vazba
Cena: 1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Veřejné mínění

Veřejné mínění
Název: Veřejné mínění
Rok vydání: 2015
ISBN: 9788026209393
Počet stran: 336 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 555 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Handbuch der mit a.h. Entschliessung vom 26. Juni 1849 genehmigten Gerichtseintheilung des ...

Handbuch der mit a.h. Entschliessung vom 26. Juni 1849 genehmigten Gerichtseintheilung des ...
Název: Handbuch der mit a.h. Entschliessung vom 26. Juni 1849 genehmigten Gerichtseintheilung des Kronlandes Böhmen - mit zugleicher Berücksichtigung der mit a.h. Entschliessung vom 4. August 1849 genehmigten politischen Eintheilung
Rok vydání: 1850
Počet stran: 458 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Český liberalismus Texty a osobnosti

Český liberalismus Texty a osobnosti
Název: Český liberalismus Texty a osobnosti
Rok vydání: 1995
ISBN: 80-85639-49-1
Počet stran: 521 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 77 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Verschwörung gegen den Frieden. Aufzeichnungen eines englischen Journalisten

Verschwörung gegen den Frieden. Aufzeichnungen eines englischen Journalisten
Název: Verschwörung gegen den Frieden. Aufzeichnungen eines englischen Journalisten
Autor: Ralph Parker
Rok vydání: 1949
Počet stran: 273 s.
Stav: Slušná brož
Cena: 699 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Die Wiener Jahrhundertwende - Einflüsse, Umwelt, Wirkungen

Die Wiener Jahrhundertwende - Einflüsse, Umwelt, Wirkungen
Název: Die Wiener Jahrhundertwende - Einflüsse, Umwelt, Wirkungen
Rok vydání: 1993
ISBN: 3205980387
Počet stran: 968 s.
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 599 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Teória demokracie DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU

Teória demokracie DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU
Název: Teória demokracie DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU
Rok vydání: 1993
ISBN: 80-7115-049-5
Počet stran: 512 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 599 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Vybrané spisy o etice, společnosti a politice 1

Vybrané spisy o etice, společnosti a politice 1
Název: Vybrané spisy o etice, společnosti a politice 1
Rok vydání: 2016
ISBN: 9788072984879
Počet stran: 230 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 599 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Oliver Cromwell

Oliver Cromwell
Název: Oliver Cromwell
Autor: John Buchan
Rok vydání: 1946
Počet stran: 554 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 366 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Der Aufstand der Massen PAPIERUMSCHLAG ETWA BERIEBEN !!

Der Aufstand der Massen PAPIERUMSCHLAG ETWA BERIEBEN !!
Název: Der Aufstand der Massen PAPIERUMSCHLAG ETWA BERIEBEN !!
Rok vydání: 1933
Stav: PAPIERUMSCHLAG ETWA BERIEBEN !!
Cena: 777 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Jistě, pane ministře 2

Jistě, pane ministře 2
Název: Jistě, pane ministře 2
Rok vydání: 2011
ISBN: 9788072990603, 9788072991013
Počet stran: 309 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

VLADAŘ Život Castruccia Castracaniho z Lukky

VLADAŘ Život Castruccia Castracaniho z Lukky
Název: VLADAŘ Život Castruccia Castracaniho z Lukky
Rok vydání: 1969
Počet stran: 188 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 44 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Z politických spisů Fridricha II. Velikého krále pruského - k vydání připravil a úvodní ...

Z politických spisů Fridricha II. Velikého krále pruského - k vydání připravil a úvodní ...
Název: Z politických spisů Fridricha II. Velikého krále pruského - k vydání připravil a úvodní studií doprovodil Jan Mertl - Antimachiavell neboli vyvrácení Machiavelliho Vladaře - Politická závěť z roku 1752
Rok vydání: 1940
Počet stran: 310 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 177 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Kapitalismus a občanské ctnosti

Kapitalismus a občanské ctnosti
Název: Kapitalismus a občanské ctnosti
Ilustrátor: Vladimír Jiránek
Rok vydání: 1992
ISBN: 80-202-0368-0
Počet stran: 142 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Jedenáct prezidentů

Jedenáct prezidentů
Název: Jedenáct prezidentů
Rok vydání: 2018
ISBN: 9788024260587
Počet stran: 320 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 33 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Totalitní světovláda

Totalitní světovláda
Název: Totalitní světovláda
Rok vydání: .
ISBN: 9788080791407
Stav: Výborná brož
Cena: 99 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Kdo vládne světu

Kdo vládne světu
Název: Kdo vládne světu
Autor: Noam Chomsky
Rok vydání: .
ISBN: 9788024636269
Stav: Výborná brož
Cena: 199 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

VLADAŘ

VLADAŘ
Název: VLADAŘ
Rok vydání: 2009
ISBN: 978-80-7388-221-1
Počet stran: 203 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 99 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Věk omylnosti Důsledky války s terorem

Věk omylnosti Důsledky války s terorem
Název: Věk omylnosti Důsledky války s terorem
Autor: George Soros
Rok vydání: 2007
ISBN: 978-80-86316-81-9, 9788086316758
Počet stran: 170 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 44 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Šedé eminence ruské politiky Od Rasputina k Putinovi

Šedé eminence ruské politiky Od Rasputina k Putinovi
Název: Šedé eminence ruské politiky Od Rasputina k Putinovi
Rok vydání: 2002
ISBN: 80-7243-146-3
Počet stran: 159 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ