klic
US-GB flag

Kategorie "Secese / Jugendstil / Art nouveau"

Z různých dob Historické povídky. Pořadí třetí .

Z různých dob Historické povídky. Pořadí třetí .
Název: Z různých dob Historické povídky. Pořadí třetí .
Rok vydání: 1894
Počet stran: 323 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 44 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

XIV. Ausstellung der Vereinigung Bildender Künstler Österreichs. Secession Wien. Klinger Beethoven

XIV. Ausstellung der Vereinigung Bildender Künstler Österreichs. Secession Wien. Klinger Beethoven
Název: XIV. Ausstellung der Vereinigung Bildender Künstler Österreichs. Secession Wien. Klinger Beethoven
Rok vydání: 1902
Stav: Slušná brož
Cena: 39999 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Alfons MUCHA 15 barevných tabulí, v ilustrované obálce/deskách

Alfons MUCHA 15 barevných tabulí, v ilustrované obálce/deskách
Název: Alfons MUCHA 15 barevných tabulí, v ilustrované obálce/deskách
Rok vydání: 1980
Počet stran: 15 s.
Stav: A4 LISTY V KARTONU
Cena: 77 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Slike iz pomorskoga života 1

Slike iz pomorskoga života 1
Název: Slike iz pomorskoga života 1
Autor: Juraj Carić
Ilustrátor: Ilustrováno
Rok vydání: 1884
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 199 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Kinder- und Hausmärchen der Brüder Grimm. [= Gerlachs Jugendbücherei] Texte gesichtet v. Hans ...

Kinder- und Hausmärchen der Brüder Grimm. [= Gerlachs Jugendbücherei] Texte gesichtet v. Hans ...
Název: Kinder- und Hausmärchen der Brüder Grimm. = Gerlachs Jugendbücherei Texte gesichtet v. Hans Fraungruber. Bilder v. Ign. Taschner
Rok vydání: 1908
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 299 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Lajla - národopisný obraz z laponských krajů VĚNOVÁNÍ PŘEKLADATELE!! KOŘENSKÝ

Lajla - národopisný obraz z laponských krajů VĚNOVÁNÍ PŘEKLADATELE!! KOŘENSKÝ
Název: Lajla - národopisný obraz z laponských krajů VĚNOVÁNÍ PŘEKLADATELE!! KOŘENSKÝ
Rok vydání: 1919
Počet stran: 145 s.
Stav: Slušná brož bez obálky
Cena: 233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

POHÁDKY Sestřička Aljonuška a bratříček Ivanuška Bílá kačenka

POHÁDKY Sestřička Aljonuška a bratříček Ivanuška Bílá kačenka
Název: POHÁDKY Sestřička Aljonuška a bratříček Ivanuška Bílá kačenka
Autor: BILIBIN
Rok vydání: 1920?
Počet stran: 14 s.
Stav: ORIG BROCH COND AVERAGE
Cena: 777 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Gustav KLIMT Doma A4 VÝB ORIG VAZBA

Gustav KLIMT Doma A4 VÝB ORIG VAZBA
Název: Gustav KLIMT Doma A4 VÝB ORIG VAZBA
Autor: Patrick Bade
Rok vydání: 2017
ISBN: 9788024259468
Počet stran: 175 s.
Stav: A4 VÝB ORIG VAZBA
Cena: 366 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Měčín, okres Klatovy, koláž (pohled)

Měčín,  okres Klatovy, koláž (pohled)
Název: Měčín, okres Klatovy, koláž
Rok vydání: 1936
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené a roztřepené růžky. Odřené hrany. Nalomena.
Cena: 666 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Bilder aus dem Süden - Bosnien und Herzegowina

Bilder aus dem Süden - Bosnien und Herzegowina
Název: Bilder aus dem Süden - Bosnien und Herzegowina
Ilustrátor: kolorované fotografie
Rok vydání: 1900?
Stav: Pěkný sešit
Cena: 666 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Ernst und Scherz für´s Mädchenherz

Ernst und Scherz für´s Mädchenherz
Název: Ernst und Scherz für´s Mädchenherz
Rok vydání: 1904+1905
Stav: poškozená vazba
Cena: 199 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Девочка Pocztówka

Девочка Pocztówka
Název: Девочка Pocztówka / Открытка
Rok vydání: 1910
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, popsaná, 3x známka - utržené rohy, zbytky lepidla od odlepených známek, razítko. Rubová strana ušpiněná. Odřené růžky. Otlačené rohy od alba.
Cena: 666 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Reineke Fuchs. Für die Jugend bearbeitet von Hans Fraungruber. Bilder von Karl Fahringer. ...

Reineke Fuchs. Für die Jugend bearbeitet von Hans Fraungruber. Bilder von Karl Fahringer. ...
Název: Reineke Fuchs. Für die Jugend bearbeitet von Hans Fraungruber. Bilder von Karl Fahringer. Gerlach's Jugendbücherei - J. W. v. Goethe
Ilustrátor: barevné ilustrace
Rok vydání: 1902
Počet stran: 189 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 199 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Le mois littéraire et pittoresque Tome 4. Juillet - Décembre

Le mois littéraire et pittoresque Tome 4. Juillet - Décembre
Název: Le mois littéraire et pittoresque Tome 4. Juillet - Décembre
Rok vydání: 1900
Počet stran: 750 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 366 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Leitmeritz Secese okénkový

Leitmeritz Secese okénkový
Název: Leitmeritz Secese okénkový
Rok vydání: 1910?
Cena: 199 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Gerlach's Jugendbücherei. Märchen-Sammlung von L. Bechstein Gerlach`s Jugendbücherei Fraungruber ...

Gerlach's Jugendbücherei. Märchen-Sammlung von L. Bechstein Gerlach`s Jugendbücherei Fraungruber ...
Název: Gerlach's Jugendbücherei. Märchen-Sammlung von L. Bechstein Gerlach`s Jugendbücherei Fraungruber, Hans. Verlag- Wien, Jugend und Volk
Ilustrátor: barevné ilustrace
Rok vydání: 1901
Počet stran: 98 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 199 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Gerlach's Jugendbücherei. Kinder- und Hausmärchen. Nach Sammlung der Brüder Grimm. Bilder von ...

Gerlach's Jugendbücherei. Kinder- und Hausmärchen. Nach Sammlung der Brüder Grimm. Bilder von ...
Název: Gerlach's Jugendbücherei. Kinder- und Hausmärchen. Nach Sammlung der Brüder Grimm. Bilder von Karl Fahringer / Gerlach's Jugendbücherei Band 29 Fahringer, Carl (Illustrator). Verlag-Wien, Gerlach und Wiedling
Ilustrátor: barevné ilustrace
Rok vydání: 1920
Počet stran: 94 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

ALFONS MUCHA - MÁJ. Litografie Časopisu Máj, 30x23 cm. Rok vydání 1905, ročník 3, číslo 34 ...

ALFONS MUCHA - MÁJ. Litografie Časopisu Máj, 30x23 cm. Rok vydání 1905, ročník 3, číslo 34 ...
Název: ALFONS MUCHA - MÁJ. Litografie Časopisu Máj, 30x23 cm. Rok vydání 1905, ročník 3, číslo 34. Signováno vpravo dole v tisku - Mucha
Rok vydání: 1905
Stav: Pěkný sešit
Cena: 2555 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Sochař A. Rodin ORIG. PORTFOLIO!

Sochař A. Rodin ORIG. PORTFOLIO!
Název: Sochař A. Rodin ORIG. PORTFOLIO!
Rok vydání: 1902
Počet stran: 58 s.
Stav: Slušná brož
Cena: 2999 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Slezské písně - Dodatky

Slezské písně - Dodatky
Název: Slezské písně - Dodatky
Autor: Petr Bezruč
Rok vydání: 1910
Počet stran: 17 s.
Stav: Pěkná brož vč. obálky
Cena: 2555 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Am Klavier - 515 Kompositionen

Am Klavier - 515 Kompositionen
Název: Am Klavier - 515 Kompositionen
Rok vydání: 1920?
Počet stran: 50 s.
Stav: Krásná originální vazba
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Ausgewählte Gedichte von Nikolaus Lenau

Ausgewählte Gedichte von Nikolaus Lenau
Název: Ausgewählte Gedichte von Nikolaus Lenau / Nikolaus Lenau, Bilder von Hugo Steiner. Text gesichtet von Hans Fraungruber; Gerlach`s Jugendbücherei, 10 Lenau, Nikolaus, Hugo Steiner und Hans Fraungruber. Verlag-Wien u. Leipzig
Rok vydání: 1902
Počet stran: 96 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Українське мистецтво- Часть ІІ.

Українське мистецтво- Часть ІІ.
Název: Українське мистецтво- Часть ІІ.
Rok vydání: 1926
Počet stran: 61 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 4444 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Das graue Haus oder Die neuen Geheimnisse von Wien. Historischer Roman

Das graue Haus oder Die neuen Geheimnisse von Wien. Historischer Roman
Název: Das graue Haus oder Die neuen Geheimnisse von Wien. Historischer Roman
Ilustrátor: rytiny
Rok vydání: 1876
Počet stran: 1111 s.
Stav: poškozená originální vazba
Cena: 1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Der Quell des Ubels und andere Geschichten

Der Quell des Ubels und andere Geschichten
Název: Der Quell des Ubels und andere Geschichten
Autor: Alfred Polgar
Rok vydání: 1908
Stav: ORIG BROSCHIERT ETWAS BERIEBEN !
Cena: 990 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Die Leiden des jungen Werther Mit vier Illustrationen

Die Leiden des jungen Werther Mit vier Illustrationen
Název: Die Leiden des jungen Werther Mit vier Illustrationen
Ilustrátor: illustriert
Rok vydání: 1908
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 222 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Die Aerztin im Hause I II

Die Aerztin im Hause I II
Název: Die Aerztin im Hause I II
Ilustrátor: Farbige Illustrationen
Rok vydání: 1911
Stav: Slušná originální vazba
Cena: 366 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Pestré cesty po Čechách 2 VAZBASecese

Pestré cesty po Čechách 2 VAZBASecese
Název: Pestré cesty po Čechách 2 VAZBASecese / Jugendstil / Art nouveau
Ilustrátor: Viktor Olíva
Rok vydání: 1892
Počet stran: 183 s.
Stav: slušná celoplátěná originální vazba
Cena: 99 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Sokolské písně SOKOL

Sokolské písně SOKOL
Název: Sokolské písně SOKOL
Rok vydání: 1920?
Počet stran: 17 s.
Stav: PĚKNÝ A4 SEŠIT
Cena: 155 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Ullsteins Weltgeschichte. Geschichte der Neuzeit. Das politische Zeitalter 1650 - 1815. Pflugk ...

Ullsteins Weltgeschichte. Geschichte der Neuzeit. Das politische Zeitalter 1650 - 1815. Pflugk ...
Název: Ullsteins Weltgeschichte. Geschichte der Neuzeit. Das politische Zeitalter 1650 - 1815. Pflugk-Harttung
Rok vydání: 1908
Stav: Pěkná A4 originální vazba
Cena: 177 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

ALFONS MUCHA KNIHY A ČASOPISY Bibliografický soupis díla

ALFONS MUCHA KNIHY A ČASOPISY Bibliografický soupis díla
Název: ALFONS MUCHA KNIHY A ČASOPISY Bibliografický soupis díla
Autor: Pavel Nosek
Ilustrátor: Alfons Mucha
Rok vydání: 1993
ISBN: 8085304082
Počet stran: 96 s.
Stav: Výborný sešit
Cena: 444 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Prager Jugendstil Ein fotografischer Rundgang durch den Prager Jugenstil (Monatskalender, 14 Seiten ...

Prager Jugendstil Ein fotografischer Rundgang durch den Prager Jugenstil (Monatskalender, 14 Seiten ...
Název: Prager Jugendstil Ein fotografischer Rundgang durch den Prager Jugenstil (Monatskalender, 14 Seiten )
Rok vydání: 1990?
ISBN: 9788085377101
Stav: Pěkný sešit
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

7SVAZKŮ Romány L.N.TOLSTOJe

7SVAZKŮ Romány L.N.TOLSTOJe
Název: 7SVAZKŮ Romány L.N.TOLSTOJe
Rok vydání: 1923
Stav: 7x Pěkná originální vazba
Cena: 777 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

3SVAZKY 3Bde Die Wunder der Natur Schilderungen der interessantesten Natur-Schöpfungen und ...

3SVAZKY 3Bde Die Wunder der Natur Schilderungen der interessantesten Natur-Schöpfungen und  ...
Název: 3SVAZKY 3Bde Die Wunder der Natur Schilderungen der interessantesten Natur-Schöpfungen und -Erscheinungen
Autor: Bade et al.
Rok vydání: 1912
Stav: 3x pěkná originální vazba
Cena: 399 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Praha na dobových pohlednicích 1886-1930 - Hradčany, Malá Strana, Staré Město, Židovské ...

Praha na dobových pohlednicích 1886-1930 - Hradčany, Malá Strana, Staré Město, Židovské ...
Název: Praha na dobových pohlednicích 1886-1930 - Hradčany, Malá Strana, Staré Město, Židovské Město, Josefov, Nové Město, Vyšehrad
Rok vydání: 1998
ISBN: 80-86214-00-1
Počet stran: 265 s.
Stav: pěkná A4 plus orig vazba
Cena: 399 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

3SVAZKY Anna Karenina KOMPLET !!

3SVAZKY Anna Karenina KOMPLET !!
Název: 3SVAZKY Anna Karenina KOMPLET !!
Autor: Tolstoj
Rok vydání: 1905?
Stav: 3x pěkná orig vazba
Cena: 366 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Alfons MUCHA Secese Jugendstil Art nouveau

Alfons MUCHA Secese Jugendstil Art nouveau
Název: Alfons MUCHA Secese Jugendstil Art nouveau
Autor: Jiří Mucha
Ilustrátor: obrazové přílohy
Rok vydání: 1982
Počet stran: 460 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Lásky Alfonse Muchy Mucha Alfons

Lásky Alfonse Muchy Mucha Alfons
Název: Lásky Alfonse Muchy Mucha Alfons
Rok vydání: 1996
ISBN: 80-85766-78-7
Počet stran: 104 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 44 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

JOSEF MÁNES Malíř vzorků a ornamentu

JOSEF MÁNES Malíř vzorků a ornamentu
Název: JOSEF MÁNES Malíř vzorků a ornamentu
Rok vydání: 1981
Počet stran: 217 s.
Stav: Pěkná A4 originální vazba s přebalem!!
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Gustav KLIMT 100 kreseb Císařská konírna od 25.5. do 23.7.1995 výstava

Gustav KLIMT 100 kreseb Císařská konírna od 25.5. do 23.7.1995 výstava
Název: Gustav KLIMT 100 kreseb Císařská konírna od 25.5. do 23.7.1995 výstava
Rok vydání: 1995
Počet stran: 150 s.
Stav: Výborná A4 originální brož!!
Cena: 488 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Mucha Alfons Z malířského díla Katalog výstavy

Mucha Alfons Z malířského díla Katalog výstavy
Název: Mucha Alfons Z malířského díla Katalog výstavy
Ilustrátor: Alfons Mucha
Rok vydání: 1980
Počet stran: 80 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 44 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

MUCHA 1860-1939 Peintures Illustrations Affiches - arts decoratifs. Catalogue de l'exposition Paris ...

MUCHA 1860-1939 Peintures Illustrations Affiches - arts decoratifs. Catalogue de l'exposition Paris ...
Název: MUCHA 1860-1939 Peintures Illustrations Affiches - arts decoratifs. Catalogue de l'exposition Paris, Grand Palais, 5 fevrier - 28 avril 1980
Autor: Jiří Mucha
Rok vydání: 1980
ISBN: 2711801519
Stav: Pěkná brož
Cena: 488 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

VÝSTAVA DĚL A RODINA Katalog výstavy děl sochaře Aug. Rodina v Praze. Zahrada Kinského. Od 10 ...

VÝSTAVA DĚL A RODINA Katalog výstavy děl sochaře Aug. Rodina v Praze. Zahrada Kinského. Od 10 ...
Název: VÝSTAVA DĚL A RODINA Katalog výstavy děl sochaře Aug. Rodina v Praze. Zahrada Kinského. Od 10. v do 15. VII. 1902. IV. Výst. Sp. Výtv. Um. Manes ORIG. EXHIBITION CATALOGUE!!
Autor: Auguste Rodin
Rok vydání: 1902
Počet stran: 33 s.
Stav: ORIG BROCH COND AVERAGE
Cena: 2990 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Jugendstil Keramik. Mehr als 700 Illustrationen und Marken, davon 104 Farbfotografien.

Jugendstil Keramik. Mehr als 700 Illustrationen und Marken, davon 104 Farbfotografien.
Název: Jugendstil Keramik. Mehr als 700 Illustrationen und Marken, davon 104 Farbfotografien.
Autor: Pelichet Edgar Duperrex Michèle
Rok vydání: 1976
Stav: výborná A4 plus orig vazba !
Cena: 255 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

ČESKÁ SECESE A4 originální vazba s přebalem!!

ČESKÁ SECESE A4 originální vazba s přebalem!!
Název: ČESKÁ SECESE A4 originální vazba s přebalem!!
Autor: Petr Wittlich
Rok vydání: 1982
Počet stran: 405 s.
Stav: Pěkná A4 originální vazba s přebalem!!
Cena: 99 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Silent revolutions in ornament - studies in applied arts and crafts from 1880-1930

Silent revolutions in ornament - studies in applied arts and crafts from 1880-1930
Název: Silent revolutions in ornament - studies in applied arts and crafts from 1880-1930
Autor: Lada Hubatová-Vacková
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-86863-18-4, 9788086863177
Počet stran: 287 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 1777 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Confiteor I II III ORIG BROCH COND AVRGE

Confiteor I II III ORIG BROCH COND AVRGE
Název: Confiteor I II III ORIG BROCH COND AVRGE
Ilustrátor: František Kupka
Rok vydání: 1922
Stav: ORIG BROCH COND AVERAGE
Cena: 77 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Die Nymphe des Brunnens. Bilder von Ignaz Taschner. Text bearbeitet von Hans Fraungruber. Wien & ...

Die Nymphe des Brunnens. Bilder von Ignaz Taschner. Text bearbeitet von Hans Fraungruber. Wien & ...
Název: Die Nymphe des Brunnens. Bilder von Ignaz Taschner. Text bearbeitet von Hans Fraungruber. Wien & Leipzig, Verlag von Gerlach & Wiedling. 8to. 48 Seiten. Mit zahlreichen, teils farbigen Taf. Orig.-Halbleinenband mit illustriertem Deckeltitel. Musäus, J. K. A.
Rok vydání: 1903
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 555 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Das Grauen. Seltsame Geschichten. Inhalt-Die Tomatensauce

Das Grauen. Seltsame Geschichten. Inhalt-Die Tomatensauce
Název: Das Grauen. Seltsame Geschichten. Inhalt-Die Tomatensauce / Die Herzen der Könige / Das weisse Mädchen / Das Feenland / Die Herren Juristen / Die Wasserleiche / John Hamilton Llewellyns Ende / Aus dem Tagebuche eines Orangenbaumes / Der tote Jude / Die Topharbraut / Die Mamaloi
Rok vydání: 1908
Počet stran: 290 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 555 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Město a jeho dům Kapitoly ze stoleté historie Obecního domu hlavního města Prahy (1901-2001)

Město a jeho dům Kapitoly ze stoleté historie Obecního domu hlavního města Prahy (1901-2001)
Název: Město a jeho dům Kapitoly ze stoleté historie Obecního domu hlavního města Prahy (1901-2001)
Rok vydání: 2002
ISBN: 80-86339-12-2
Počet stran: 379 s.
Stav: Výborná A4 originální vazba s přebalem!!
Cena: 177 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ