DÁVÁME NOVÝ ŽIVOT STARÝM KNIHÁM
-------- výkup celých knihoven, pozůstalostí, sbírek ------------
NACHÁZÍTE SE V KATALOGU NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY
POKUD VÁS NĚCO ZAUJME, VYTVOŘTE SI REZERVACI))
Nejnovější nabídka
Spolek pro ochranu zvířat - Humoristická - pokud je to možné - novela z ghetta
Název:
Spolek pro ochranu zvířat - Humoristická - pokud je to možné - novela z ghetta
Autor:
Jiří Robert Pick
Rok vydání:
1969
Počet stran:
122 s.
Kategorie:
Židé / Židovství, Humor / Satira
Stav:
Slušná originální vazba s přebalem
Cena:
22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Boj o první místo VČ. PŘÍLOHY!
Název:
Boj o první místo VČ. PŘÍLOHY!
Autor:
Jaroslav Foglar
Ilustrátor:
J. Zezulka
Rok vydání:
1969
Počet stran:
101 s.
Stav:
Výborná originální vazba s přebalem
Cena:
180 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Správně snadně tančit pro začátečníky a pokročilé
Název:
Správně snadně tančit pro začátečníky a pokročilé
Autor:
Rudolf Trojan
Ilustrátor:
Hezké ilustrace
Rok vydání:
1946
Počet stran:
109 s.
Kategorie:
Tanec / Balet, Motivace / Marketing
Stav:
Pěkná brož
Cena:
22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Brno Brünn, celkový pohled (pohled)
Název:
Brno Brünn, celkový pohled
Rok vydání:
1939
Kategorie:
Pohled / Pohlednice
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené růžky. Zlomený růžek.
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Brno
Název:
Brno
Rok vydání:
1957
Kategorie:
Pohled / Pohlednice
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Brno Brünn Výstaviště. (pohled)
Název:
Brno Brünn Výstaviště.
Rok vydání:
1928
Kategorie:
Pohled / Pohlednice
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, razítko, známka. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené růžky.
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Pěst na oko anebo Caesarovo finále, píseň Záleží na nás
Název:
Pěst na oko anebo Caesarovo finále, píseň Záleží na nás
Autor:
Werich Jan Voskovec Jiří
Rok vydání:
1938?
Kategorie:
Divadlo, Avantgarda / Obálky / Typography, Humor / Satira, Zpěv / Showbusiness / Opera, Noty
Stav:
Pěkný sešit
Cena:
90 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
BRNO Náměstí Rudé armády
Název:
BRNO Náměstí Rudé armády
Rok vydání:
1960
Kategorie:
Pohled / Pohlednice
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
BRNO Večer ve městě - neon
Název:
BRNO Večer ve městě - neon
Rok vydání:
1962
Kategorie:
Pohled / Pohlednice
Cena:
60 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Lomnice u Tišnova Lomnitz, okres Brno-venkov (pohled)
Název:
Lomnice u Tišnova Lomnitz, okres Brno-venkov
Kategorie:
Pohled / Pohlednice
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Prošlá poštou, popsaná, známka, razítko. Mírně odřený růžek, fleky na přední i zadní straně pohlednice.
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Brno (pohled)
Název:
Brno
Kategorie:
Pohled / Pohlednice
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, známka odlepena, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené hrany, roztřepené růžky. Propíchnuta.
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Gaby Budilová ESTA PRAHA
Název:
Gaby Budilová ESTA PRAHA
Rok vydání:
1939
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Móda / Životní styl, První republika, Fotografie / Fotografická technika
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Methodologie jazyka francouzského a německého
Název:
Methodologie jazyka francouzského a německého
Autor:
Jaroslav Otakar Hruška
Rok vydání:
1916
Počet stran:
324 s.
Kategorie:
Français / Francouzština / Francie
Stav:
slušná dobová neoriginální vazba
Cena:
22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Marie Terezie a Karel VII 2
Název:
Marie Terezie a Karel VII 2
Autor:
Josef Svátek
Rok vydání:
1927
Kategorie:
Krásné vazby
Stav:
Výborná originální vazba
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
VYSOKÉ TATRY 1:75.000 MAPA
Název:
VYSOKÉ TATRY 1:75.000 MAPA
Rok vydání:
1936
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Michelup a motocykl
Název:
Michelup a motocykl
Autor:
Karel Poláček
Rok vydání:
1935
Počet stran:
400 s.
Stav:
Slušná originální vazba
Cena:
22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
VYSOKÉ TATRY MAPA
Název:
VYSOKÉ TATRY MAPA
Rok vydání:
1960?
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
S Pivrncem proti krizi
Název:
S Pivrncem proti krizi
Autor:
Petr Urban
Rok vydání:
2012
ISBN:
80-86875-05-9
Počet stran:
50 s.
Kategorie:
Komiks / Animovaná tvorba / Karikatura
Stav:
Výborná originální vazba
Cena:
22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Tělocvičné hry přednesené v státních kursech her, plování a veslování v Nymburce a ...
Název:
Tělocvičné hry přednesené v státních kursech her, plování a veslování v Nymburce a Třeboni 1929-38
Autor:
Václav Pergl
Rok vydání:
1947
Počet stran:
159 s.
Kategorie:
Skauting / Tramp / Tramping / Sokol
Stav:
Slušná brož
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
AFRIKA POLIT. PŘEHLED MAPA 1:45,000.000
Název:
AFRIKA POLIT. PŘEHLED MAPA 1:45,000.000
Rok vydání:
1900?
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
KYRGISTÁN MAPA 1:1,000.000
Název:
KYRGISTÁN MAPA 1:1,000.000
Rok vydání:
1953
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
VYSOKÉ TATRY MAPA TURIST. CEST
Název:
VYSOKÉ TATRY MAPA TURIST. CEST
Rok vydání:
1955?
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
SPIŠSKÁ NOVÁ VES MAPA 1:200.000
Název:
SPIŠSKÁ NOVÁ VES MAPA 1:200.000
Rok vydání:
1930
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
POSÁZAVÍ SÁZAVA MAPA 1:75.000
Název:
POSÁZAVÍ SÁZAVA MAPA 1:75.000
Rok vydání:
1960?
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
EVROPA MAPA 1:15,000.000
Název:
EVROPA MAPA 1:15,000.000
Rok vydání:
1953
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
AFRIKA MAPA 1:24,000.000
Název:
AFRIKA MAPA 1:24,000.000
Rok vydání:
1956
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
ČESKOSLOVENSKÁ REPUBLIKA MAPA 1:600.000
Název:
ČESKOSLOVENSKÁ REPUBLIKA MAPA 1:600.000
Rok vydání:
1946
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Kosmonaut z Čech
Název:
Kosmonaut z Čech
Autor:
Jaroslav Kalfar
Rok vydání:
2017
ISBN:
80-259-0670-1, 978-80-259-0670-5
Počet stran:
317 s.
Kategorie:
Pro ženy a dívky
Stav:
Pěkná originální vazba s přebalem
Cena:
22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
SKANDINÁVSKY POLOOSTROV SKANDINÁVIE MAPA 1:7,000.000
Název:
SKANDINÁVSKY POLOOSTROV SKANDINÁVIE MAPA 1:7,000.000
Rok vydání:
1956
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
LIDOVÁ REPUBLIKA BULHARSKO MAPA 1:1,800.000
Název:
LIDOVÁ REPUBLIKA BULHARSKO MAPA 1:1,800.000
Autor:
Karel Kuchař; Jaromír Janka
Rok vydání:
1953
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
VELKÁ BRITANIE IRSKO MAPA 1:4,500.000
Název:
VELKÁ BRITANIE IRSKO MAPA 1:4,500.000
Rok vydání:
1956
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
DOMBAJ ZÁP. KAVKAZ MAPA 1:100.000
Název:
DOMBAJ ZÁP. KAVKAZ MAPA 1:100.000
Rok vydání:
1962
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
ASIE MAPA 1:45,000.000
Název:
ASIE MAPA 1:45,000.000
Rok vydání:
1960
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
SSSR MAPA
Název:
SSSR MAPA
Rok vydání:
1925?
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
VELKÁ BRITANIE IRSKO DÁNSKO MAPA 1:5,000.000
Název:
VELKÁ BRITANIE IRSKO DÁNSKO MAPA 1:5,000.000
Autor:
Vladimír J. A. Novák
Rok vydání:
1947
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
SEVERNÍ AMERIKA MAPA 1:24,000.000
Název:
SEVERNÍ AMERIKA MAPA 1:24,000.000
Rok vydání:
1954
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
KLENEČ P.ČERCHOVEM NUENBURG V.WALD MAPA 1:75.000
Název:
KLENEČ P.ČERCHOVEM NUENBURG V.WALD MAPA 1:75.000
Rok vydání:
1945
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
AFRIKA MAPA 1:12,000.000
Název:
AFRIKA MAPA 1:12,000.000
Rok vydání:
1955
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
AUSTRALIE A OCEANIE MAPA 1:35,000.000
Název:
AUSTRALIE A OCEANIE MAPA 1:35,000.000
Rok vydání:
1957
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
JIZERSKÉ HORY MAPA 1:75.000
Název:
JIZERSKÉ HORY MAPA 1:75.000
Rok vydání:
1958
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
100 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
ČSR MAPA VZDÁLENOSTÍ DOPRAVA 1:2,000.000
Název:
ČSR MAPA VZDÁLENOSTÍ DOPRAVA 1:2,000.000
Rok vydání:
1975?
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
200 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
ZEMĚ MORAVSKOSLEZSKÁ MAPA 1:500.000
Název:
ZEMĚ MORAVSKOSLEZSKÁ MAPA 1:500.000
Autor:
Jaromír Janka
Rok vydání:
1930?
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
200 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
VYSOKÉ TATRY TURISMUS MAPA 1:75.000
Název:
VYSOKÉ TATRY TURISMUS MAPA 1:75.000
Rok vydání:
1948
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
200 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
GOTTWALDOV ZLÍN MAPA 1:200.000
Název:
GOTTWALDOV ZLÍN MAPA 1:200.000
Rok vydání:
1951
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
200 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
BRDY PŘÍBRAM BEROUN ROŽMITAL BLOVICE 5XTOPOGRAF. MAPA 1:50.000
Název:
BRDY PŘÍBRAM BEROUN ROŽMITAL BLOVICE 5XTOPOGRAF. MAPA 1:50.000
Rok vydání:
1993
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
300 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
STŘEDNÍ EVROPA MAPA 1:4,000.000
Název:
STŘEDNÍ EVROPA MAPA 1:4,000.000
Rok vydání:
1951
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
200 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
KRAJ PRAHA AUTOBUS TRATĚ DOPRAVA
Název:
KRAJ PRAHA AUTOBUS TRATĚ DOPRAVA
Rok vydání:
1950?
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
150 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
STŘEDNÍ EVROPA VODNÍ CESTY MAPA 1:4,000.000
Název:
STŘEDNÍ EVROPA VODNÍ CESTY MAPA 1:4,000.000
Rok vydání:
1949
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
200 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
KRKONOŠE TURISMUS MAPA 1:50.000
Název:
KRKONOŠE TURISMUS MAPA 1:50.000
Autor:
Matěj Semík
Rok vydání:
1946
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
300 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
PLÁN PRAHA MAPA 1. REPUBLIKA 1:12.000
Název:
PLÁN PRAHA MAPA 1. REPUBLIKA 1:12.000
Autor:
Josef Brož
Rok vydání:
1925
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie
Cena:
300 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ


