klic
US-GB flag


DÁVÁME NOVÝ ŽIVOT STARÝM KNIHÁM
-------- výkup celých knihoven, pozůstalostí, sbírek ------------
NACHÁZÍTE SE V KATALOGU NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY
POKUD VÁS NĚCO ZAUJME, VYTVOŘTE SI REZERVACI))

Nejnovější nabídka

Československo v proměnách Evropy 20.století. Katalog výstavy

Československo v proměnách Evropy 20.století. Katalog výstavy
Název: Československo v proměnách Evropy 20.století. Katalog výstavy
Rok vydání: 2019
ISBN: 9788072863495
Počet stran: 168 s.
Stav: Výborná A4 originální vazba!!
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Nirvana Bleach

Nirvana Bleach
Název: Nirvana Bleach
Autor: James Adler
Rok vydání: 1997
ISBN: 9781873884966
Počet stran: 72 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Výpočet betonových rámových konstrukcí podle plasticity - redistribuce sil a momentů

Výpočet betonových rámových konstrukcí podle plasticity - redistribuce sil a momentů
Název: Výpočet betonových rámových konstrukcí podle plasticity - redistribuce sil a momentů
Rok vydání: 1969
Počet stran: 184 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Darebák David

Darebák David
Název: Darebák David
Ilustrátor: Tony Ross
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-7381-273-7
Počet stran: 216 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

A L'Américaine

A L'Américaine
Název: A L'Américaine
Interpret: Ricet Barrier
Výrobce: Cat Music
Vydáno (rok): 1980
Kategorie hudby: Pop, Chanson
Stav: EX (dobrý stav)/EX (dobrý stav)
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Masáže dětí a kojenců

Masáže dětí a kojenců
Název: Masáže dětí a kojenců
Rok vydání: 1999
ISBN: 80-7178-495-8, 9788071783336
Počet stran: 101 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Zeit zu leben und Zeit zu sterben - Roman

Zeit zu leben und Zeit zu sterben - Roman
Název: Zeit zu leben und Zeit zu sterben - Roman
Rok vydání: 1968
Počet stran: 347 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Děti velké lásky

Děti velké lásky
Název: Děti velké lásky
Rok vydání: 1954
Počet stran: 185 s.
Kategorie: Komunismus
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Čeští koncertní umělci - pěvci

Čeští koncertní umělci - pěvci
Název: Čeští koncertní umělci - pěvci
Rok vydání: 1984
Počet stran: 230 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Nezapomenutelný rytíř

Nezapomenutelný rytíř
Název: Nezapomenutelný rytíř
Ilustrátor: David Macháček
Rok vydání: 2001
ISBN: 80-86421-36-8
Počet stran: 286 s.
Kategorie: Pro ženy a dívky
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Pretože to je na láske to strašné!!!!!!Slovenština

Pretože to je na láske to strašné!!!!!!Slovenština
Název: Pretože to je na láske to strašné!!!!!!Slovenština
Rok vydání: 1999
ISBN: 9788085549140
Počet stran: 136 s.
Kategorie: Pro ženy a dívky
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Wiedźma naczelna

Wiedźma naczelna
Název: Wiedźma naczelna
Autor: Olga Gromyko
Rok vydání: 2011
ISBN: 9788375746242
Počet stran: 524 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Love Thing

Love Thing
Název: Love Thing
Interpret: The Pasadenas
Výrobce: CBS
Vydáno (rok): 1990
Stav: VG (mírně poškozený)/VG (mírně poškozený)
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Můj život v umění

Můj život v umění
Název: Můj život v umění
Rok vydání: 1941
Počet stran: 454 s.
Stav: Výborná neoriginální dobová vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Všetko je inak

Všetko je inak
Název: Všetko je inak
Rok vydání: 2007
ISBN: 978-80-89208-54-8
Počet stran: 296 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Velká encyklopedie zvířat

Velká encyklopedie zvířat
Název: Velká encyklopedie zvířat
Ilustrátor: László Veres
Rok vydání: 2010
ISBN: 978-80-7243-488-6
Počet stran: 160 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Pohřběte své mrtvé OBÁLKA ANI PŘEBAL NEJSOU SOUČÁSTÍ TÉTO KNIHY

Pohřběte své mrtvé OBÁLKA ANI PŘEBAL NEJSOU SOUČÁSTÍ TÉTO KNIHY
Název: Pohřběte své mrtvé OBÁLKA ANI PŘEBAL NEJSOU SOUČÁSTÍ TÉTO KNIHY
Autor: Louise Penny
Rok vydání: 2017
ISBN: 80-242-5937-0, 978-80-242-5937-6
Počet stran: 446 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Dialexis de novae et prius incognitae stellae inusitatae magnitudinis et splendidissimi luminis ...

Dialexis de novae et prius incognitae stellae inusitatae magnitudinis et splendidissimi luminis ...
Název: Dialexis de novae et prius incognitae stellae inusitatae magnitudinis et splendidissimi luminis apparitione, et de eiusdem stellae vero loco constituendo
Rok vydání: 1967
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Jiří Toman - Hry a přání

Jiří Toman - Hry a přání
Název: Jiří Toman - Hry a přání
Autor: Jiří Toman
Rok vydání: 1984
Počet stran: 30 s.
Stav: Výborný sešit
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

General and Commercial Talks

General and Commercial Talks
Název: General and Commercial Talks
Rok vydání: 1967
Počet stran: 75 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Výpočet desek a stěn podle mezní únosnosti - Určeno též studentům vys. škol.

Výpočet desek a stěn podle mezní únosnosti - Určeno též studentům vys. škol.
Název: Výpočet desek a stěn podle mezní únosnosti - Určeno též studentům vys. škol.
Rok vydání: 1967
Počet stran: 128 s.
Stav: Slušná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Dubček Profily vzdoru

Dubček Profily vzdoru
Název: Dubček Profily vzdoru
Autor: Ivan Laluha
Rok vydání: 1991
ISBN: 80-221-0148-6
Počet stran: 176 s.
Kategorie: Komunismus
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

HOLUBÁŘSTVÍ

HOLUBÁŘSTVÍ
Název: HOLUBÁŘSTVÍ
Rok vydání: 1985
Počet stran: 156 s.
Kategorie: Ornitologie
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Ľudia Mezopotámie

Ľudia Mezopotámie
Název: Ľudia Mezopotámie
Autor: Josef Klíma
Rok vydání: 1988
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

EX LIBRIS - ELK grafika

EX LIBRIS - ELK grafika
Název: EX LIBRIS - ELK grafika
Autor: Cyril Bouda
Rok vydání: 1930?
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Pardubice Pohled Pohlednice

Pardubice Pohled Pohlednice
Název: Pardubice Pohled Pohlednice
Rok vydání: 1947
Kategorie: Pohled / Pohlednice
Stav: PROŠLÁ BEZ ZNÁMKY
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

A Guide to Professional Careers

A Guide to Professional Careers
Název: A Guide to Professional Careers
Rok vydání: 1970
Počet stran: 285 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Kočičí dlažba

Kočičí dlažba
Název: Kočičí dlažba
Rok vydání: 1988
Počet stran: 232 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

La vie américaine

La vie américaine
Název: La vie américaine
Rok vydání: 1958
Počet stran: 130 s.
Stav: Slušná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Neues Wirtschaftsdenken. Erfolg durch Marketing

Neues Wirtschaftsdenken. Erfolg durch Marketing
Název: Neues Wirtschaftsdenken. Erfolg durch Marketing
Autor: Herbert Gross
Rok vydání: 1967
Počet stran: 344 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

PŘÍBĚHY

PŘÍBĚHY
Název: PŘÍBĚHY
Rok vydání: 2012
Počet stran: 38 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Českomoravská vysočina VČ. MAPY Žďárské vrchy Oblastní turistický průvodce.

Českomoravská vysočina VČ. MAPY Žďárské vrchy Oblastní turistický průvodce.
Název: Českomoravská vysočina VČ. MAPY Žďárské vrchy Oblastní turistický průvodce.
Rok vydání: 1956
Počet stran: 87 s.
Stav: Slušná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Život na zámku

Život na zámku
Název: Život na zámku
Autor: Jan Míka
Rok vydání: 2005
ISBN: 80-86864-19-7
Počet stran: 651 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Bertelsmann Jugendlexikon in Farbe

Bertelsmann Jugendlexikon in Farbe
Název: Bertelsmann Jugendlexikon in Farbe
Rok vydání: 2002
ISBN: 9783577100274
Počet stran: 700 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Věčný boj s blbcem (aneb, Jak na ně)

Věčný boj s blbcem (aneb, Jak na ně)
Název: Věčný boj s blbcem (aneb, Jak na ně)
Rok vydání: 2010
ISBN: 978-80-87138-23-6
Počet stran: 137 s.
Kategorie: Humor / Satira
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Berta a Jan hledají kešky

Berta a Jan hledají kešky
Název: Berta a Jan hledají kešky
Ilustrátor: Petra Cífková
Rok vydání: 2018
ISBN: 978-80-204-4555-1
Počet stran: 128 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Domov jako talíř

Domov jako talíř
Název: Domov jako talíř
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-242-6743-2
Počet stran: 102 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Stručná klimatografie světa pro leteckou a jinou dopravu VČ. MAPY

Stručná klimatografie světa pro leteckou a jinou dopravu VČ. MAPY
Název: Stručná klimatografie světa pro leteckou a jinou dopravu VČ. MAPY
Rok vydání: 1959
Počet stran: 159 s.
Kategorie: Letectví / Vesmír
Stav: Slušná brož
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Got To Have Your Love

Got To Have Your Love
Název: Got To Have Your Love
Interpret: Mantronix Featuring Wondress
Výrobce: Capitol Records
Vydáno (rok): 1989
Kategorie hudby: Electronic, House, Hip-House, Breakbeat
Stav: EX (dobrý stav)/EX (dobrý stav)
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Mimochodem - Mimochodom

Mimochodem - Mimochodom
Název: Mimochodem - Mimochodom
Autor: Fedor Gál
Rok vydání: 2021
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Vezmi svůj kříž a následuj mě Setkání s Ježíšem na křížové cestě

Vezmi svůj kříž a následuj mě Setkání s Ježíšem na křížové cestě
Název: Vezmi svůj kříž a následuj mě Setkání s Ježíšem na křížové cestě
Rok vydání: 2004
ISBN: 80-86025-66-7
Počet stran: 40 s.
Stav: Výborný sešit
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Euro v Česku - ano, či ne?

Euro v Česku - ano, či ne?
Název: Euro v Česku - ano, či ne?
Rok vydání: 2013
ISBN: 80-86665-10-0, 978-80-86665-10-8
Počet stran: 149 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Zápisky rozvědčice

Zápisky rozvědčice
Název: Zápisky rozvědčice
Rok vydání: 1980
Počet stran: 310 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Nenasytný jako moře

Nenasytný jako moře
Název: Nenasytný jako moře
Autor: Wilbur Smith
Rok vydání: 1997
ISBN: 80-7218-015-0
Počet stran: 463 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Drei Frauen und ein falsches Leben

Drei Frauen und ein falsches Leben
Název: Drei Frauen und ein falsches Leben
Autor: Dora Heldt
Rok vydání: 2024
ISBN: 9783423220781
Počet stran: 524 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

CELLE

CELLE
Název: CELLE
Autor: U. Witten
Rok vydání: 1980?
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Akropola

Akropola
Název: Akropola
Rok vydání: 1983
Počet stran: 22 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

ANGLIE slovem i obrazem PHOTOBOOK Pěkná A4 originální vazba s přebalem!!

ANGLIE slovem i obrazem PHOTOBOOK Pěkná A4 originální vazba s přebalem!!
Název: ANGLIE slovem i obrazem PHOTOBOOK Pěkná A4 originální vazba s přebalem!!
Rok vydání: 1948
Počet stran: 271 s.
Stav: Pěkná A4 originální vazba s přebalem!!
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

5SVAZKŮ Řídících Márinka 1-5

5SVAZKŮ Řídících Márinka 1-5
Název: 5SVAZKŮ Řídících Márinka 1-5
Autor: Felix Háj
Ilustrátor: Karel Rélink
Rok vydání: 1991
ISBN: 80-900675-2-2, 80-900675-3-0
Počet stran: 800 s.
Kategorie: Pro ženy a dívky
Stav: 5x Pěkná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Zásluhy žen - kde se jasně ukáže, jak jsou ctihodné a oč jsou dokonalejší než muži

Zásluhy žen - kde se jasně ukáže, jak jsou ctihodné a oč jsou dokonalejší než muži
Název: Zásluhy žen - kde se jasně ukáže, jak jsou ctihodné a oč jsou dokonalejší než muži
Rok vydání: 2007
ISBN: 978-80-7260-185-1
Počet stran: 263 s.
Kategorie: Pro ženy a dívky
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ