Kategorie "Umění / Estetika / Výtvarná výchova"
Jiří Příhoda - katalog
Název:
Jiří Příhoda - katalog
Autor:
Karel Srp; Martina Pachmanová
Rok vydání:
1996
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborný sešit
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Konkret/ism 1967-2015. Katalog k výstavě Klubu konkretistů v Topičově salonu a klubu
Název:
Konkret/ism 1967-2015. Katalog k výstavě Klubu konkretistů v Topičově salonu a klubu
Autor:
Martina Vítková
Rok vydání:
2016?
ISBN:
9788026083313
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Sophie Curtil - Miloš Cvach [Ars galerie Brno 25.4.-26.5.2006, Galerie Caesar Olomouc 2.5.-31.5 ...
Název:
Sophie Curtil - Miloš Cvach Ars galerie Brno 25.4.-26.5.2006, Galerie Caesar Olomouc 2.5.-31.5.2006 - 169. výstava Galerie Caesar / česky, francouzsky · Brno.
Rok vydání:
2006
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Jiří Příhoda. Staroměstská radnice 8.8.1995-1.10.1995
Název:
Jiří Příhoda. Staroměstská radnice 8.8.1995-1.10.1995 - katalog výstavy
Rok vydání:
1995
ISBN:
80-7010-040-0
Počet stran:
28 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Katarzyna Kobro 1898 - 1951
Název:
Katarzyna Kobro 1898 - 1951
Rok vydání:
1999
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborný sešit
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Encyclopédie des antiquités
Název:
Encyclopédie des antiquités
Autor:
Jarmila Brožová
Ilustrátor:
fotografické a obrazové přílohy
Rok vydání:
1979
ISBN:
2700013093, 9782700013092
Počet stran:
352 s.
Kategorie:
Archeologie / Památky / Muzea / Archivnictví, Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Français / Francouzština / Francie
Stav:
Pěkná originální vazba s přebalem
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Život je raut
Název:
Život je raut
Autor:
Hannah Saleh; Daniela Hannová; Jana Patočková
Rok vydání:
2017
ISBN:
80-264-1515-9, 978-80-264-1515-2
Počet stran:
144 s.
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
AFORISMIT
Název:
AFORISMIT
Autor:
Maria Jotuni
Rok vydání:
1959
ISBN:
9511077333, 9789511077336
Počet stran:
261 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Poezie
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Malíř - Jaroslav Čermák (pohled)
Název:
Malíř - Jaroslav Čermák
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou neprošlá, nepopsaná. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené a roztřepené růžky.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Art des Indes II Miniatures
Název:
Art des Indes II Miniatures
Autor:
George Lawrence
Rok vydání:
1963
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Indie / Nepál / Hinduismus, Français / Francouzština / Francie
Stav:
Pěkná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Prievozník - o ľuďoch v neumení a figúrach v umení
Název:
Prievozník - o ľuďoch v neumení a figúrach v umení
Autor:
Rastislav Podhorský
Rok vydání:
2017
ISBN:
9788081890093
Stav:
Výborná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
47% sexy, Brno - 5. prosince 2003 - 1. února 2004, Galerie Brno
Název:
47% sexy, Brno - 5. prosince 2003 - 1. února 2004, Galerie Brno
Autor:
Jiří David
Rok vydání:
2003
ISBN:
80-239-4371-5
Počet stran:
68 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Konstrukce, rekonstrukce - katalog výstavy, Národní galerie v Praze, Sbírka moderního a ...
Název:
Konstrukce, rekonstrukce - katalog výstavy, Národní galerie v Praze, Sbírka moderního a současného umění, Veletržní palác od 4.7. do 31.8.1997
Autor:
František Lesák; Rainer Fuchs; Jiří Zemánek
Rok vydání:
1997
ISBN:
80-7035-149-7
Počet stran:
78 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Sigismund Bouška Františku Bílkovi(korespondence z let 1895-1916)
Název:
Sigismund Bouška Františku Bílkovi(korespondence z let 1895-1916)
Autor:
Sigismund Ludvík Bouška
Ilustrátor:
František Bílek
Rok vydání:
1992
ISBN:
80-85281-27-9
Počet stran:
53 s.
Kategorie:
Bibliofilie / Krásné tisky / Bibliografie / Knihovnictví, Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Wolfgang Denk. Každý nový krok
Název:
Wolfgang Denk. Každý nový krok - Objekty. Kat. výstavy, Praha září 1992
Autor:
Karel Srp
Ilustrátor:
Leo Kandl, Elfriede Mejchar, Walter Ebenhofer, Joska Skalník
Rok vydání:
1992
ISBN:
8070100192
Počet stran:
27 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborný sešit
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
BRNO Radniční dvůr průchod s krokodýlem...
Název:
BRNO Radniční dvůr průchod s krokodýlem...
Autor:
K. Weiss
Rok vydání:
1910
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Suška - Čestmír Suška. Plastiky
Název:
Suška - Čestmír Suška. Plastiky
Autor:
Marie Judlová; Marie Klimešová
Ilustrátor:
fotografické přílohy
Rok vydání:
1995
ISBN:
80-7010-048-6
Počet stran:
18 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborný sešit
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Charles Rennie Mackintosh and Glasgow School of Art - Edited an annotated by H. Jefferson Barnes
Název:
Charles Rennie Mackintosh and Glasgow School of Art - Edited an annotated by H. Jefferson Barnes
Autor:
Charles Rennie Mackintosh
Ilustrátor:
obrazové a fotografické přílohy
Rok vydání:
1979
Počet stran:
70 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Secese / Jugendstil / Art nouveau, Architektura / Design, Angličtina / English
Stav:
Pěkná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Malíř - Jaroslav Čermák (pohled)
Název:
Malíř - Jaroslav Čermák
Rok vydání:
1928
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené a roztřepené růžky i hrany. Nalomený růžek.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Zimní krajina
Název:
Zimní krajina
Ilustrátor:
Barvotisky
Rok vydání:
1912
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Litografie / Lithography, Černý román / Krváky / Brak / Naivní román / Kýč, Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Maľované sklenené predmety
Název:
Maľované sklenené predmety
Autor:
Renáta Mohácsi
Rok vydání:
2008
ISBN:
9788088979371
Počet stran:
32 s.
Stav:
Výborný sešit
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Sophie Curtil - Miloš Cvach [Ars galerie Brno 25.4.-26.5.2006, Galerie Caesar Olomouc 2.5.-31.5 ...
Název:
Sophie Curtil - Miloš Cvach Ars galerie Brno 25.4.-26.5.2006, Galerie Caesar Olomouc 2.5.-31.5.2006 - 169. výstava Galerie Caesar / česky, francouzsky · Brno.
Rok vydání:
2006
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Hamburger Kunst von 1912 bis Heute-Hamburg
Název:
Hamburger Kunst von 1912 bis Heute-Hamburg
Autor:
Kunsthaus Hamburg
Rok vydání:
1963
Počet stran:
88 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Německo / Němčina
Stav:
Slušná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Reprodukce obrazu (pohled)
Název:
Reprodukce obrazu
Rok vydání:
1909
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou neprošlá, popsaná. Rubová strana zažloutlá, mírně ušpiněná. Odřené růžky a strany. Zlomený roh.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Degagement. Nenuceně. Bunk, Hrbek, Leberer, Nasu, Pokorny
Název:
Degagement. Nenuceně. Bunk, Hrbek, Leberer, Nasu, Pokorny - výstava Dům umění města Brna 7.10.-26.11.1995, Galerie Václava Špály Praha 30.11.1995-1.1.1996
Rok vydání:
1995
ISBN:
80-7009-081-2
Počet stran:
14 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborný sešit
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Malíř - J. Mánes (pohled)
Název:
Malíř - J. Mánes
Rok vydání:
1929
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené a roztřepené růžky. Nalomený růžek. Ohnuté růžky. Nalomená.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Černého Petra má Zbyněk. Zbyněk Sedlecký. Filip Černý. Petr Malina. (21. 10. - 4. 12. 2005)
Název:
Černého Petra má Zbyněk. Zbyněk Sedlecký. Filip Černý. Petr Malina. (21. 10. - 4. 12. 2005)
Autor:
Galerie Brno
Rok vydání:
2005
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborné
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Pavel Šmíd - příčné řezy 24.9.-10.11.2009 v Galerii Beseda v Ostravě
Název:
Pavel Šmíd - příčné řezy 24.9.-10.11.2009 v Galerii Beseda v Ostravě
Rok vydání:
2009
ISBN:
978-80-904336-5-6
Počet stran:
30 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborný sešit
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Ausblick vom Tabor. Aquarell von A. Lebeda
Název:
Ausblick vom Tabor. Aquarell von A. Lebeda
Rok vydání:
.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Václav Suchomel - Husité na stráži. Hořice v Podkrkonoší. Galerie plastik v Smetanových ...
Název:
Václav Suchomel - Husité na stráži. Hořice v Podkrkonoší. Galerie plastik v Smetanových sadech.
Rok vydání:
1934
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Archeologie / Památky / Muzea / Archivnictví
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
T. Kroj
Název:
T. Kroj: Příchod jara
Rok vydání:
1919
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, 2x známka, razítko. Rubová strana ušpiněná. Odřené růžky a hrany.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
NATIONAL GALLERY ILLUSTRATED GUIDE
Název:
NATIONAL GALLERY ILLUSTRATED GUIDE
Autor:
HOLMES SIR CHARLES
Rok vydání:
1931
Počet stran:
100 s.
Kategorie:
Archeologie / Památky / Muzea / Archivnictví, Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Angličtina / English
Stav:
Pěkná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Mistrovská díla sklářství ve Francii od 19. století po dnešek
Název:
Mistrovská díla sklářství ve Francii od 19. století po dnešek - Kat. výstavy - Uměleckoprůmyslové muzeum Praha, 7. října - 1. prosince 1991
Autor:
UPM
Ilustrátor:
fotografické přílohy
Rok vydání:
1991
ISBN:
80-7101-009-X
Počet stran:
62 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Architektura / Design, Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Pěkný sešit
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Hroznolhoťanka. Do kostela
Název:
Hroznolhoťanka. Do kostela
Autor:
Joža Uprka
Rok vydání:
1930?
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Móda / Životní styl, Etnologie / Lidové umění / Folklor / Rasismus
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Jaromir Novotny Finisterrae Geukens & De Vil. 19. March - 25 April 2009
Název:
Jaromir Novotny Finisterrae Geukens & De Vil. 19. March - 25 April 2009
Rok vydání:
2009
Počet stran:
42 s.
Stav:
Výborná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Ve vztahu k prostoru. Kat. výstavy, Praha duben - červen 1991.
Název:
Ve vztahu k prostoru. Kat. výstavy, Praha duben - červen 1991.
Autor:
Marie Blabolilová
Rok vydání:
1991
ISBN:
80-7010-005-2
Počet stran:
71 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Pěkná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Mezinárodní výstava ex libris 1994-1996
Název:
Mezinárodní výstava ex libris 1994-1996
Rok vydání:
1996
Počet stran:
352 s.
Kategorie:
Bibliofilie / Krásné tisky / Bibliografie / Knihovnictví, Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Mladé sochařství '89
Název:
Mladé sochařství '89
Rok vydání:
1989
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborný sešit
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Adobe Photoshop CS2 - názorný průvodce
Název:
Adobe Photoshop CS2 - názorný průvodce
Autor:
Elaine Weinmann; Peter Lourekas
Rok vydání:
2006
ISBN:
80-251-0941-0
Počet stran:
701 s.
Kategorie:
Fotografie / Fotografická technika, Architektura / Design, Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Informační technologie / IT, Slovníky / Encyklopedie / Učebnice
Stav:
Pěkná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Poezie magického realismu. Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem, září - listopad 2002
Název:
Poezie magického realismu. Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem, září - listopad 2002 - katalog
Rok vydání:
2002
ISBN:
80-85053-42-X
Počet stran:
32 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborný sešit
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Robert Piesen. Výběr z malířského díla. Kat. výstavy, Praha červenec - srpen 1991
Název:
Robert Piesen. Výběr z malířského díla. Kat. výstavy, Praha červenec - srpen 1991
Rok vydání:
1991
ISBN:
80-7010-009-5
Počet stran:
63 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova
Stav:
Výborná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
PRAHA Chrám u sv. Ducha
Název:
PRAHA Chrám u sv. Ducha
Autor:
Jan Spáčil
Rok vydání:
1922
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Archeologie / Památky / Muzea / Archivnictví, Pragensie / Knihy o Praze
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Vídeň. C. k. dvorní museum dějin umění
Název:
Vídeň. C. k. dvorní museum dějin umění
Rok vydání:
.
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie, Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Archeologie / Památky / Muzea / Archivnictví
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Dziewczyna z dzbankiem - J.Bijelić
Název:
Dziewczyna z dzbankiem - J.Bijelić
Rok vydání:
.
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Etnologie / Lidové umění / Folklor / Rasismus, Polsko
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Malende Dichter - Dichtende Maler, Kunstmuseum St. Gallen 3. August-20. Oktober 1957
Název:
Malende Dichter - Dichtende Maler, Kunstmuseum St. Gallen 3. August-20. Oktober 1957
Autor:
Ernst Scheidegger
Rok vydání:
1957
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Německo / Němčina
Stav:
Pěkná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Kunsttermine 1. Der Ausstellungsanzeiger Deutschland - Österreich - Schweiz
Název:
Kunsttermine 1. Der Ausstellungsanzeiger Deutschland - Österreich - Schweiz
Autor:
Manfred Möller
Rok vydání:
2007
Stav:
Pěkná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Herman Perlman, his life and art
Název:
Herman Perlman, his life and art
Autor:
Regina Greenspun
Ilustrátor:
obrazové a fotografické přílohy
Rok vydání:
1982
ISBN:
0-910155-00-3
Počet stran:
128 s.
Stav:
Výborná originální vazba
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
On the museum's ruins
Název:
On the museum's ruins
Autor:
Crimp Douglas
Rok vydání:
1993
ISBN:
0-262-53126-7
Počet stran:
348 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Archeologie / Památky / Muzea / Archivnictví, Architektura / Design, Angličtina / English
Stav:
Pěkná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
PF 2011
Název:
PF 2011
Ilustrátor:
Jiří Bota
Rok vydání:
.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Dzieje wnetrz Wawelskich
Název:
Dzieje wnetrz Wawelskich
Autor:
Tadeusz Mańkowski
Rok vydání:
1957
Počet stran:
47 s.
Kategorie:
Polština / Język polski / Polszczyzna, Polsko, Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Archeologie / Památky / Muzea / Archivnictví
Stav:
Slušná originální vazba s přebalem
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ


