klic
US-GB flag

Kategorie "Umění / Estetika / Výtvarná výchova"

Jan Vičar - sadař = the fruit grower 9.3.-31.3.2011, Galerie Havelka

Jan Vičar - sadař = the fruit grower 9.3.-31.3.2011, Galerie Havelka
Název: Jan Vičar - sadař / the fruit grower 9.3.-31.3.2011, Galerie Havelka
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-87390-08-5
Počet stran: 19 s.
Stav: Výborný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Trojí poslední směřování

Trojí poslední směřování
Název: Trojí poslední směřování
Ilustrátor: obrazové přílohy
Rok vydání: 1989
Počet stran: 12 s.
Stav: Pěkný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Lubo Kristek - American cycle 77. Philosophical approach to the question of form (selected works) = ...

Lubo Kristek - American cycle 77. Philosophical approach to the question of form (selected works) = ...
Název: Lubo Kristek - American cycle 77. Philosophical approach to the question of form (selected works) / americký cyklus 77. Filosofický přístup k otázkám formy (vybraná díla)
Autor: Lubo Kristek
Ilustrátor: obrazové přílohy
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-254-9845-3
Počet stran: 32 s.
Stav: Výborný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Kreslíme

Kreslíme
Název: Kreslíme
Rok vydání: 2001
ISBN: 80-86331-46-6
Počet stran: 32 s.
Stav: Výborný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Umělecké sdružení Nová skupina - členská výstava, Dům umění Opava 1990

Umělecké sdružení Nová skupina - členská výstava, Dům umění Opava 1990
Název: Umělecké sdružení Nová skupina - členská výstava, Dům umění Opava 1990
Rok vydání: 1990
ISBN: 8090005195
Počet stran: 50 s.
Stav: Pěkný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Ich Michelangelo. Briefe, Dichtungen und Gespräche in einer Auswahl

Ich Michelangelo. Briefe, Dichtungen und Gespräche in einer Auswahl
Název: Ich Michelangelo. Briefe, Dichtungen und Gespräche in einer Auswahl
Rok vydání: 1964
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Reprodukce obrazu (pohled)

Reprodukce obrazu (pohled)
Název: Reprodukce obrazu
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou neprošlá, popsaná. Rubová strana zažloutlá, mírně ušpiněná. Odřené růžky.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Lure. Katalog

Lure. Katalog
Název: Lure. Katalog
Autor: Janja Prokić
Rok vydání: 2017
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Zrazená láska

Zrazená láska
Název: Zrazená láska
Ilustrátor: Antoš Frolka
Rok vydání: .
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Firenze. Ponte S. Trinita

Firenze. Ponte S. Trinita
Název: Firenze. Ponte S. Trinita
Rok vydání: .
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Calouste Gulbenkian Museum

Calouste Gulbenkian Museum
Název: Calouste Gulbenkian Museum
Rok vydání: 2007
Počet stran: 190 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Stará chata v Stožicích, Stožice

Stará chata v Stožicích, Stožice
Název: Stará chata v Stožicích, Stožice
Autor: Rudolf Bém
Rok vydání: 1920?
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Jaroslav Zapletal - obrazy, objekty, kresby. Katalog

Jaroslav Zapletal - obrazy, objekty, kresby. Katalog
Název: Jaroslav Zapletal - obrazy, objekty, kresby. Katalog
Rok vydání: 2003
ISBN: 80-86415-22-8
Počet stran: 40 s.
Stav: Výborný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Unvergängliches Dresden. Aus dem Lebenswerk des Städtemalers

Unvergängliches Dresden. Aus dem Lebenswerk des Städtemalers
Název: Unvergängliches Dresden. Aus dem Lebenswerk des Städtemalers
Autor: Fritz Beckert
Rok vydání: 1955
Počet stran: 33 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Hrad Zvíkov

Hrad Zvíkov
Název: Hrad Zvíkov
Rok vydání: 1926?
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Josef Žáček. Praha- Proxima

Josef Žáček. Praha- Proxima
Název: Josef Žáček. Praha- Proxima
Rok vydání: 1992
Počet stran: 14 s.
Stav: Výborný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Výhledy. Pomník J. Š. Baara

Výhledy. Pomník J. Š. Baara
Název: Výhledy. Pomník J. Š. Baara
Rok vydání: .
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Vues romantiques - des chateaux dela boheme du nord

Vues romantiques - des chateaux dela boheme du nord
Název: Vues romantiques - des chateaux dela boheme du nord
Rok vydání: 1988
Stav: pěkné
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Gobelets - Verres - Coupes. Une histoire des vases à boire et des usages de la Boisson

Gobelets - Verres - Coupes. Une histoire des vases à boire et des usages de la Boisson
Název: Gobelets - Verres - Coupes. Une histoire des vases à boire et des usages de la Boisson
Rok vydání: 1977
ISBN: 3287002228, 9783287002226
Počet stran: 186 s.
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Velké ticho katalog k výstavě - Hradec Králové

Velké ticho katalog k výstavě - Hradec Králové
Název: Velké ticho katalog k výstavě - Hradec Králové
Rok vydání: 2013
Stav: Výborný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

La restauration du Cloitre des Billettes, le chantier et son équipe

La restauration du Cloitre des Billettes, le chantier et son équipe
Název: La restauration du Cloitre des Billettes, le chantier et son équipe
Rok vydání: 1970
Počet stran: 24 s.
Stav: Pěkný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Jiří Lindovský, 1 obraz + kresby = 1 painting + drawings

Jiří Lindovský, 1 obraz + kresby = 1 painting + drawings
Název: Jiří Lindovský, 1 obraz + kresby / 1 painting + drawings - Galerie Havelka, 1.6.-30.6.2011
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-87390-12-2
Počet stran: 19 s.
Stav: Pěkný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Malíř - Jaroslav Čermák (pohled)

Malíř - Jaroslav Čermák (pohled)
Název: Malíř - Jaroslav Čermák
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené a roztřepené růžky. Zlomený růžek.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Reprodukce obrazu (pohled)

Reprodukce obrazu (pohled)
Název: Reprodukce obrazu
Rok vydání: 1909
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou neprošlá, popsaná. Rubová strana zažloutlá, mírně ušpiněná. Odřené růžky a hrany. Nalomena.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Miloslav Moucha. Kat. výstavy, Praha leden-březen 1992

Miloslav Moucha. Kat. výstavy, Praha leden-březen 1992
Název: Miloslav Moucha. Kat. výstavy, Praha leden-březen 1992
Ilustrátor: obrazové přílohy
Rok vydání: 1992
ISBN: 80-7010-013-3
Počet stran: 35 s.
Stav: Výborný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Along the Frontier. Na hranici - Ann Hamilton, Bruce Nauman, Francesc Torres, Bill Viola

Along the Frontier. Na hranici - Ann Hamilton, Bruce Nauman, Francesc Torres, Bill Viola
Název: Along the Frontier. Na hranici - Ann Hamilton, Bruce Nauman, Francesc Torres, Bill Viola - Galerie Rudolfinum 19.9.-24.11.1996
Rok vydání: 1996
Počet stran: s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Stanislav Balko

Stanislav Balko
Název: Stanislav Balko
Rok vydání: 1993
Stav: Výborný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Max Švabinský - Vlastní podobizna

Max Švabinský - Vlastní podobizna
Název: Max Švabinský - Vlastní podobizna
Ilustrátor: Max Švabinský
Rok vydání: .
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

balcar. KB. Karel Balcar - Man with the finger

balcar. KB. Karel Balcar - Man with the finger
Název: balcar. KB. Karel Balcar - Man with the finger
Rok vydání: 2009
Počet stran: 30 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

La extraordinaria vida de Picasso

La extraordinaria vida de Picasso
Název: La extraordinaria vida de Picasso
Rok vydání: 1972
Počet stran: 100 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

SMALT ART Vítkovice 2010 - katalog

SMALT ART Vítkovice 2010 - katalog
Název: SMALT ART Vítkovice 2010 - katalog
Rok vydání: 2010
Počet stran: 90 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Skulptúry, objekty

Skulptúry, objekty
Název: Skulptúry, objekty
Rok vydání: 1999
ISBN: 80-88762-45-6
Počet stran: 15 s.
Stav: Výborný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Jiří David - Apotheosis, Apocalypse, Apocryphon - Deified Nations, Deified Art

Jiří David - Apotheosis, Apocalypse, Apocryphon - Deified Nations, Deified Art
Název: Jiří David - Apotheosis, Apocalypse, Apocryphon - Deified Nations, Deified Art
Rok vydání: 2015
ISBN: 9783863357306
Stav: Pěkná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Praha. Malá Strana od ostrova Kampy

Praha. Malá Strana od ostrova Kampy
Název: Praha. Malá Strana od ostrova Kampy
Rok vydání: 1915
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Compliments of the Season

Compliments of the Season
Název: Compliments of the Season
Rok vydání: 1947
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Die Welt als Labyrinth. Manier und Manie in der europäischen Kunst. Beiträge zur Ikonographie und ...

Die Welt als Labyrinth. Manier und Manie in der europäischen Kunst. Beiträge zur Ikonographie und ...
Název: Die Welt als Labyrinth. Manier und Manie in der europäischen Kunst. Beiträge zur Ikonographie und Formgeschichte der europäischen Kunst von 1520 bis 1650 und der Gegenwart
Rok vydání: 1957
Stav: Pěkná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Retina. Možnosti malby(1989-2019)

Retina. Možnosti malby(1989-2019)
Název: Retina. Možnosti malby(1989-2019)
Rok vydání: 2019
Stav: Pěkná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Malíř - Josef Mánes (pohled)

Malíř - Josef Mánes (pohled)
Název: Malíř - Josef Mánes
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou neprošlá, nepopsaná. Rubová strana ušpiněná. Odřené a roztřepené růžky. Odřené hrany.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Most + Holandsko. The Bridge + Holland

Most + Holandsko. The Bridge + Holland
Název: Most + Holandsko. The Bridge + Holland
Rok vydání: 1988
Stav: Slušný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Byzantinische Kunst

Byzantinische Kunst
Název: Byzantinische Kunst
Rok vydání: 1964
Počet stran: 225 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

OBR. 2008

OBR. 2008
Název: OBR. 2008
Rok vydání: 2008
Stav: Výborná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Cena J. Chalupeckého

Cena J. Chalupeckého
Název: Cena J. Chalupeckého / J. Chalupecký Award
Ilustrátor: obrazové přílohy
Rok vydání: ?
Počet stran: 30 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

RICHARD KOČÍ Kurvatura, aneb Vstupte, zde jsou bohové [Mánes, Praha, 13. 10. - 7. 11. 1999; ...

RICHARD KOČÍ Kurvatura, aneb Vstupte, zde jsou bohové [Mánes, Praha, 13. 10. - 7. 11. 1999; ...
Název: RICHARD KOČÍ Kurvatura, aneb Vstupte, zde jsou bohové Mánes, Praha, 13. 10. - 7. 11. 1999; katalog; plastiky; umění
Rok vydání: 1999
Stav: Výborná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Hans Baldung gen.Grien. Künstler-Monographien

Hans Baldung gen.Grien. Künstler-Monographien
Název: Hans Baldung gen.Grien. Künstler-Monographien
Rok vydání: 1922
Stav: Slušná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Pavlos - 30 Ans de Papier

Pavlos - 30 Ans de Papier
Název: Pavlos - 30 Ans de Papier
Autor: Jean Tiberi
Rok vydání: 1992
Počet stran: 96 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

František Bálek - sochy. Katalog výstavy

František Bálek - sochy. Katalog výstavy
Název: František Bálek - sochy. Katalog výstavy
Rok vydání: 2004
ISBN: 80-86415-30-9
Počet stran: 31 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

I miei incontri con la Russia

I miei incontri con la Russia
Název: I miei incontri con la Russia
Rok vydání: 1976
Počet stran: 240 s.
Stav: Slušná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

D. Kamzík - keramika, K. Novák - fotografie, T. Zelený - textyumělecké

D. Kamzík - keramika, K. Novák - fotografie, T. Zelený - textyumělecké
Název: D. Kamzík - keramika, K. Novák - fotografie, T. Zelený - textyumělecké - Prostějov, Galerie Metro 70, 15.12.2000-28.2.2001
Rok vydání: 2001
ISBN: 80-902438-8-6
Počet stran: 72 s.
Stav: Výborný sešit
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Die Malerei in Deutschland 1918 - 1955. Die Blauen Bücher.

Die Malerei in Deutschland 1918 - 1955. Die Blauen Bücher.
Název: Die Malerei in Deutschland 1918 - 1955. Die Blauen Bücher.
Autor: Georg Schmidt
Rok vydání: 1960
Stav: Výborná brož vč. přebalu
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Přetlak. Overpressure UMPRUM 2016

Přetlak. Overpressure UMPRUM 2016
Název: Přetlak. Overpressure UMPRUM 2016
Rok vydání: 2017
ISBN: 9788087989647
Stav: Výborná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ